„7 metrów pod ziemią” na rzecz Misji!

27 sierpnia 2018

Wspieranie osób w kryzysie bezdomności zaczyna się od zaspokojenia potrzeb podstawowych takich jak zapewnienie kąpieli, wydanie czystej schludnej odzieży, butów i bielizny. Dziennikarz Rafał Gębura rozmawiał z mieszkańcem Pensjonatu Socjalnego „Św. Łazarza” Pawłem Ileckim w programie 7 metrów pod ziemią https://www.youtube.com/watch?v=HAVpslatV9Q, o kryzysie bezdomności i problemach z jakimi musiał się zmierzyć. W wyniku tego spotkania uaktywniło się wiele osób które nie tylko dowiedziały się czym jest bezdomność ale i chciały pomóc mieszkańcom schroniska które prowadzi Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej https://www.facebook.com/7metrowpodziemia/videos/267029620576224/?fb_dtsg_ag=AdxE7_cJRamFf-k88IjLCNV5MkQjeMeNTRbC4Lh7v4v7yw%3AAdzcF6vmmxPBc3Z8aJjJxrJfzpAdhvdvsMO4NU2ZxcMRmw
Dzięki tej pomocy otrzymaliśmy nowe buty, bieliznę, skarpetki, koszulki, bluzy. Nasza Misja trwa tylko dzięki ludziom dobrej woli dlatego z całego serca dziękujemy za Waszą pomoc i pamięć o nas i potrzebach osób które często same o wsparcie nie potrafią poprosić.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij