Dzień Uwielbienia dla osób w kryzysie bezdomności

27 marca 2014

19 marca w Kościele obchodziliśmy Uroczystość św. Józefa. Jest to jeden z największych Świętych, jest też patronem ubogich.

Tego dnia po raz pierwszy w Warszawie odbył się Dzień Uwielbienia dla osób w kryzysie bezdomności. Organizatorami byli ojcowie Kamilianie wraz z Kamiliańską Misją Pomocy Społecznej oraz Caritas Archidiecezji Warszawskiej i Odnowa w Duchu Świętym z Ursusa.

W to dzieło wkład miały też  i inne organizacje jak i osoby pojedyncze. Ten dzień był odpowiedzią na pragnienie Boga i Uwielbienie Go w sposób szczególny. Mszy św. przewodniczył ks. bp. Rafał Markowski, który tez wygłosił Słowo Boże. Widać było, ze ks. biskup był poruszony tym spotkaniem.

Po mszy św. odbył się ciepły posiłek i ciasto. Po uczcie odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzili członkowie ze wspólnoty „ Woda Życia ”oraz ojciec Robert franciszkanin. Podczas tego wieczoru uwielbienia był moment oddania Jezusowi swojego życia i wybrania Go jako swojego Pana i Zbawiciela. Pod koniec adoracji o. Robert poprowadził modlitwę Uzdrowienia i  Uwolnienia wewnętrznego na zakończenie.

O. Robert udzielił też indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij