Film z Flash Mob: „Bez-Dom-ność to NIE wybór!”

31 grudnia 2015

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej jest partnerem projektu tematycznego Fundacji Ius Medicinae poświęconego promowaniu idei „Najpierw Mieszkanie”- rzecznictwo oparte o dowody. Uzyskaliśmy dofinansowanie z programu Obywatele dla Demokracji zarządzanego przez Fundacji Batorego.

Zapraszamy do obejrzenia materiału Katarzyny Miszczak, film został zrealizowany wolontarystycznie.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym, organizacjom uczestniczącym w Flash Mobie i wszystkim wspierającym Naszą akcję.

Prosimy o udostępnianie materiału. To bardzo ważne aby zobaczyło go jak najwięcej osób, aby jak najwięcej z nich zechciało pomagać osobom zagrożonym bezdomnością. Prosimy pomóżcie nam w rozpropagowaniu materiału zadającego kłam, powielanym stereotypom o ludziach w kryzysie bezdomności. Znamy setki osób, a żadna z nich nie powiedziała, że wybrała z własnej woli bezdomność.

 
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij