Jeden procent podatku za rok 2012

25 stycznia 2013

Przekażcie jeden procent (tylko 1%) podatku na pomoc ludziom bezdomnym.

Moi drodzy!

Jeżeli czytacie Państwo ten wpis to znaczy, że kwestia bezdomności i pomocy bezdomnym nie jest Wam obojętna.

To bardzo dobrze 🙂 Cieszymy się niezmiernie, że nie jesteśmy osamotnieni w działaniach na rzecz przeciwdziałania bezdomności i pomagania ludziom, którzy z różnych powodów obecnie są bezdomni.

To znaczy, że macie serce i patrzycie innym w serca.

Zbliża się moment, gdy wypełniając deklarację podatkową z rok 2012 będziecie Państwo mogli zdecydować co Urząd Skarbowy ma zrobić z jednym procentem podatku, który już Państwo i tak zapłaciliście.

Warto zaznaczyć, że te pieniądze i tak zostały już od Państwa pobrane ale możemy mieć jeszcze wpływ na to czy ta kwota będzie mogła zdziałać coś dobrego dla innych ludzi.

Decydując na jaki cel przeznaczyć swój 1% podatku, miejcie Państwo na uwadze naszą Kamiliańską Misję Pomocy Społecznej.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego i nie prowadzimy działalności zarobkowej. Oznacza to, że wszystko co robimy dla osób bezdomnych, robimy również dzięki Wam.

Będziemy Państwu niezmiernie wdzięczni gdy w swojej deklaracji podatkowej wskażecie Państwo Kamiliańską Misję Pomocy Społecznej i zechcecie w ten sposób przeznaczyć 1 % podatku na pomoc osobom bezdomnym.

Szczegółowe dane niezbędne do przekazania jednego procenta podatku na pomoc osobom bezdomnych znajdziecie Państwo na stronie 1 %.

Dziękujemy serdecznie za każdą pomoc 🙂

 
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij