Jeden procent podatku za rok 2012

25 stycznia 2013

Przekażcie jeden procent (tylko 1%) podatku na pomoc ludziom bezdomnym.

Moi drodzy!

Jeżeli czytacie Państwo ten wpis to znaczy, że kwestia bezdomności i pomocy bezdomnym nie jest Wam obojętna.

To bardzo dobrze 🙂 Cieszymy się niezmiernie, że nie jesteśmy osamotnieni w działaniach na rzecz przeciwdziałania bezdomności i pomagania ludziom, którzy z różnych powodów obecnie są bezdomni.

To znaczy, że macie serce i patrzycie innym w serca.

Zbliża się moment, gdy wypełniając deklarację podatkową z rok 2012 będziecie Państwo mogli zdecydować co Urząd Skarbowy ma zrobić z jednym procentem podatku, który już Państwo i tak zapłaciliście.

Warto zaznaczyć, że te pieniądze i tak zostały już od Państwa pobrane ale możemy mieć jeszcze wpływ na to czy ta kwota będzie mogła zdziałać coś dobrego dla innych ludzi.

Decydując na jaki cel przeznaczyć swój 1% podatku, miejcie Państwo na uwadze naszą Kamiliańską Misję Pomocy Społecznej.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego i nie prowadzimy działalności zarobkowej. Oznacza to, że wszystko co robimy dla osób bezdomnych, robimy również dzięki Wam.

Będziemy Państwu niezmiernie wdzięczni gdy w swojej deklaracji podatkowej wskażecie Państwo Kamiliańską Misję Pomocy Społecznej i zechcecie w ten sposób przeznaczyć 1 % podatku na pomoc osobom bezdomnym.

Szczegółowe dane niezbędne do przekazania jednego procenta podatku na pomoc osobom bezdomnych znajdziecie Państwo na stronie 1 %.

Dziękujemy serdecznie za każdą pomoc 🙂

 
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij