Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej jest członkiem EAPN Polska

11 grudnia 2012

eapn polskaCelem Polskiego Komitetu Europejskiej Sieci Przeciwdziałania Ubóstwu jest m.in. monitorowanie i recenzowanie działań zadań państwa w sferze walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym oraz współkształtowanie polityki społecznej w tym zakresie na poziomie ogólnopolskim oraz europejskim.

EAPN  monitoruje polską i europejską politykę społeczną, organizuje spotkania, debaty, konferencje, seminaria dotyczące ubóstwa i wykluczenia społecznego, przygotowuje biuletyny, ekspertyzy i tłumaczenia tekstów dotyczących problematyki integracji społecznej, organizuje i uczestniczy w Europejskich Spotkaniach Osób Dotkniętych Ubóstwem i Wykluczeniem Społecznym, uczestniczy w obchodach Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem.

Głównym celem EAPN jest promowanie europejskich inicjatyw mających na celu zmniejszenie ubóstwa i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz stworzenie płaszczyzny współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy organizacjami pozarządowymi z różnych krajów europejskich.

Więcej informacji o EAPN znajdziesz na stronie EAPN Polska
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij