Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej jest członkiem Feantsa

11 grudnia 2012

feantsaEuropejska Federacja Krajowych Organizacji  Pracujących na rzecz Bezdomnych została założona w 1989 jako europejska organizacja pozarządowa. Skrót FEANTSA pochodzi od nazwy francuskiej (Fédération Européenne d’Associations Nationales Travaillant avec les Sans-Abri). Około 100 członków organizacji pochodzi z 30 państw europejskich, w tym  wszystkich 27 członków  Unii. Jest finansowana ze środków Komisji Europejskiej oraz opłat za usługi – głównie opłat konferencyjnych i sprzedaży publikacji.

Członkami Feantsa są organizacje pozarządowe świadczące wszelkiego rodzaju pomoc z tytułu bezdomności i wykluczenia mieszkaniowego. KMPS przystąpiła do niej w październiku 2012 roku.

 

Polecamy:

Jak zostać członkiem FEANTSA?

Strona organizacji www.feantsa.org
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij