Konferencja „Praca socjalna i pomoc społeczna – różne oblicza i zadania”

3 kwietnia 2014

26 marca w Akademii Pedagogiki Specjalnej odbyła się konferencja „Praca socjalna i pomoc społeczna – różne oblicza i zadania” zorganizowana przez Zakład Badań Problemów Społecznych z Instytutu Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej oraz Koło Naukowe Pracy Socjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej. Program konferencji obejmował zagadnienia ukazujące pracę socjalną ze strony teoretycznej, jak i praktycznej. Celem było przedstawienie innego oblicza pomocy społecznej, przede wszystkim zwrócenie uwagi, że nie ogranicza się ona tylko do wypłacania świadczeń pieniężnych.

Prelegentkami były min. pracowniczki socjalne Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej Anna Suska i Agnieszka Cieplak, które opowiadały o:
– Mieszkaniach treningowych jako innowacyjnej metodzie pomocy osobom znajdującym sie w kryzysie bezdomności
– Streetworkingu jako formie pomocy osobom w kryzysie bezdomności na przykładzie programu streetworkingu Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij