Konferencje Habitact i Housing First Europe – zapis w języku polskim

19 czerwca 2013
W dniach 12-14 w Amsterdamie odbyły się dwie ważne konferencje poświęcone bezdomności. Tematyka koncentrowała się wokół podejścia „Najpierw mieszkanie” oraz efektywności różnego rodzaju usług kierowanych do ludzi w sytuacji bezdomności w Europie i Stanach Zjednoczonych.
KMPS uczestniczyła w konferencjach realizując w ten sposób autorską Strategię Rzecznictwa opartą o filary wiedzy, współpracy i przejrzystości. Poniżej znajdziecie zapis konferencji w języku polskim wykonany przez naszą przedstawicielkę, która wysłuchała prezentacji, przetłumaczyła je na bieżąco, zanotowała i po powrocie opracowała dodajac niektóre slajdy z prezentacji. 
W ten sposób pragniemy podzielić się wiedzą zdobytą dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu. Naszym zdaniem warto czytać – treść konferencji jest bardzo inspirująca i zmusza do przemyśleń dotyczących systemu pomocy ludziom w sytuacji bezdomności w Polsce.
Zapis konferencji HABITACT 12 czerwca 2013 – prawy przycisk myszy i zapisz
Zapis konferencji HOUSING FIRST EUROPE 13-14 czerwca 2013 – prawy przycisk myszy i zapiszKontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij