Młodzież odwiedziła Pensjonat św. Łazarz

23 października 2015

W czwartek, 22 października naszymi gośćmi byli podopieczni Fundacji „po DRUGIE”.
Grupa młodzieży z placówek resocjalizacyjnych na Mazowszu realizuje obecnie projekt „Co mnie czeka, gdy stąd wyjdę…” w ramach którego pojawiła się w Pensjonacie Socjalnym przy ul. Traktorzystów 26.

Młodzież zapoznała się nie tylko z historią i działalnością Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej, ale mogła również zobaczyć, jak żyją i wracają do społeczeństwa mieszkańcy Pensjonatu św. Łazarz.
W trakcie rozmów z pracownikami KMPS oraz osobami doświadczającymi bezdomności, podopieczni fundacji uświadomili sobie, że los każdego człowieka zależy w dużej mierze od decyzji życiowych podejmowanych również w młodości a usłyszane historie życia naszych pensjonariuszy zmusiły do refleksji i zastanowienia się nad własnymi wyborami.

W trakcie blisko dwugodzinnego spotkania poruszono również temat programu mieszkań treningowych. Od trzech lat z powodzeniem realizuje go KMPS, a od niedawna również Fundacja „po DRUGIE”.

Nasi goście zadeklarowali również chęć uczestniczenia we Flash Mobie, który KMPS planuje zorganizować 29 listopada bieżącego roku pod kolumną Zygmunta na warszawskiej Starówce.

Jpeg

Jpeg
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij