Nagroda Przyjaznego Brzegu

25 stycznia 2013

Nominacja dla inicjatywy Bezdomni na Fali.

Bezdomni na fali

 

 

 

 

 

 

Miło nam niezmiernie, iż otrzymaliśmy nominację do Nagrody Przyjaznego Brzegu – konkursu organizowanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze we współdziałaniu z Polskim Związkiem Żeglarskim i innymi partnerami, pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki.

Celem nagrody  jest uhonorowanie osób fizycznych i prawnych zagospodarowujących polskie brzegi, promujących atrakcje wodniackie Polski oraz wyróżnianie najbardziej aktywnych odważnie zwracających się w stronę rzek, jezior i Bałtyku.

Misja od lat aktywnie i ponadprzeciętnie wpisuje się w tworzenie morskich przedsięwzięć poprzez budowę pełnomorskiego jachtu Ojciec Bogusław. Inicjatywa Bezdomni na Fali stała się już znana na całym świecie i wzbudza żywe zainteresowanie mediów oraz indywidualnych twórców filmowych.

Jacht budowany jest przez ludzi bezdomnych zamieszkujących schronisko-pensjonat w Ursusie.

To właśnie ludzie bezdomni, własnymi rękami budują wielki szkuner gaflowy, którym mają opłynąć kiedyś cały świat.

Więcej o konkursie Nagroda Przyjaznego Brzegu przeczytasz na stronie Polskich Szlaków Wodnych – PTTK.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij