Pierwsze spotkanie w ramach przygotowań do Europejskich Spotkań Osób Doświadczających Ubóstwa

25 marca 2014

15 Marca odbyło się pierwsze spotkanie osób doświadczających ubóstwa, które rozpoczęło cykl przygotowań do europejskich spotkań, które odbędą się w Brukseli we wrześniu bieżącego roku.

W spotkaniu inauguracyjnym wzięło udział ponad 20 osób, które doświadczają trudnych sytuacji życiowych. Poza podopiecznymi KMPS obecne były również osoby korzystające z pomocy Armii Zbawienia i Stowarzyszenia Antidotum. Gościem specjalnym spotkania był Przewodniczący Rady Wykonawczej EAPN Polska,  profesor Ryszard Szarfenberg.

Spotkanie poświęcone było głównej tematyce tegorocznych ESODU czyli udziałowi funduszy unijnych w finansowaniu pomocy dla osób doświadczających trudnych sytuacji życiowych oraz bezpośrednich doświadczeń związanych z uzyskiwaniem pomocy unijnej.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu przygotowań do ESODU 2014, które odbędzie się 29 marca o godzinie 10:00 w Pensjonacie Socjalnym Św. Łazarz.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij