Pierwsze spotkanie w ramach przygotowań do Europejskich Spotkań Osób Doświadczających Ubóstwa

25 marca 2014

15 Marca odbyło się pierwsze spotkanie osób doświadczających ubóstwa, które rozpoczęło cykl przygotowań do europejskich spotkań, które odbędą się w Brukseli we wrześniu bieżącego roku.

W spotkaniu inauguracyjnym wzięło udział ponad 20 osób, które doświadczają trudnych sytuacji życiowych. Poza podopiecznymi KMPS obecne były również osoby korzystające z pomocy Armii Zbawienia i Stowarzyszenia Antidotum. Gościem specjalnym spotkania był Przewodniczący Rady Wykonawczej EAPN Polska,  profesor Ryszard Szarfenberg.

Spotkanie poświęcone było głównej tematyce tegorocznych ESODU czyli udziałowi funduszy unijnych w finansowaniu pomocy dla osób doświadczających trudnych sytuacji życiowych oraz bezpośrednich doświadczeń związanych z uzyskiwaniem pomocy unijnej.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu przygotowań do ESODU 2014, które odbędzie się 29 marca o godzinie 10:00 w Pensjonacie Socjalnym Św. Łazarz.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij