Podopieczni KMPS jadą do Rzymu!

21 października 2016

obraz

Podopieczni Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej wraz z opiekunami w dniach  10 – 13 listopada 2016r. wezmą udział w 3 dniowych rekolekcjach dla osób wykluczonych „Europejskie Dni Radości i Miłosierdzia” w Rzymie. To niezwykłe wydarzenie organizowane jest przez stowarzyszenie Fratello. Podczas pobytu zaplanowane jest spotkanie z Papieżem Franciszkiem i  wspólna modlitwa o miłosierdzie dla siebie i swoich braci.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie:

http://fratello2016.org/pl/powitanie/

cytat

Jesteśmy ogromnie wdzięczni organizacji Fratello za finansowe wsparcie dzięki któremu nasza 23 osobowa grupa będzie mogła przyłączyć się do tego wydarzenia. Bez ich pomocy nigdy nie udałoby nam się pokryć wszystkich kosztów wyjazdu, zakwaterowania i wyżywienia.

Zapewniamy o modlitwie za wszystkich naszych dobroczyńców w tych  dniach i obiecujemy zamieścić fotorelację  tuż po powrocie.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij