Podziękowanie za udział w konsultacjach społecznych

19 października 2016

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych przy Prezydencie m.st. Warszawy przekazało dziś na ręce Pani Adriany Porowskiej podziękowania dla organizacji pozarządowych oraz mieszkańców Pensjonatu Socjalnego „Św. Łazarza” za udział w konsultacjach społecznych dot. otwarcia Punktu pierwszego kontaktu dla osób bezdomnych.

podziekowanie-bpips

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej jest szczególnie  wdzięczna za pamięć i przekazanie podziękowań  podopiecznym którzy brali udział w tym spotkaniu. Jesteśmy przekonani, że ich głos w tej sprawie jest szczególnie ważny, ponieważ sami doświadczyli braku możliwości skorzystania z kąpieli w godnych warunkach, czy braku możliwości uzyskania wsparcia socjalnego. Na pewno nie było im łatwo wypowiadać się publicznie o swoich trudnych często bolesnych przeżyciach. Mamy nadzieję, że poruszyli serca lokalnych społeczności w poparciu tego projektu.

Raport z konsultacji można przeczytać tutaj:

http://konsultacje.um.warszawa.pl/sites/konsultacje.um.warszawa.pl/files/raport_przejscie_podziemne_przy_ul._warynskiego.pdf
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij