Podziękowanie za udział w konsultacjach społecznych

19 października 2016

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych przy Prezydencie m.st. Warszawy przekazało dziś na ręce Pani Adriany Porowskiej podziękowania dla organizacji pozarządowych oraz mieszkańców Pensjonatu Socjalnego „Św. Łazarza” za udział w konsultacjach społecznych dot. otwarcia Punktu pierwszego kontaktu dla osób bezdomnych.

podziekowanie-bpips

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej jest szczególnie  wdzięczna za pamięć i przekazanie podziękowań  podopiecznym którzy brali udział w tym spotkaniu. Jesteśmy przekonani, że ich głos w tej sprawie jest szczególnie ważny, ponieważ sami doświadczyli braku możliwości skorzystania z kąpieli w godnych warunkach, czy braku możliwości uzyskania wsparcia socjalnego. Na pewno nie było im łatwo wypowiadać się publicznie o swoich trudnych często bolesnych przeżyciach. Mamy nadzieję, że poruszyli serca lokalnych społeczności w poparciu tego projektu.

Raport z konsultacji można przeczytać tutaj:

http://konsultacje.um.warszawa.pl/sites/konsultacje.um.warszawa.pl/files/raport_przejscie_podziemne_przy_ul._warynskiego.pdf
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij