Premiera filmu „ Ziemia bezdomnych”

8 listopada 2017

Ilość osób na premierze filmu „ Ziemia bezdomnych” reż. Marcina Janos Krawczyka oraz koncercie Marka Dyjaka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wiele osób wspólnie z bohaterami filmu obejrzało film który powstawał przez kilka lat. Budowę jachtu pełnomorskiego rozpoczął Ojciec Bogusław Paleczny założyciel Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej. Kontynuujemy prace nad ukończeniem statku. Naszym celem jest wspieranie osób w kryzysie bezdomności a statek jest jednym z narządzi do wyjścia z bezdomności. Budowa tej potężnej jednostki w środku Polski ma pokazać że nie ma rzeczy niemożliwych ani straconych osób. Schroniska dla ludzi bezdomnych pełne są wartościowych, pracowitych ludzi pogubionych i samotnych którzy przestali marzyć. Nie myślą o przyszłości nie snują planów na przyszłość. Przy budowie statku pracowało już wiele osób. Część z nich tak jak główny bohater Pan Marcin usamodzielniło się. Znaleźli pracę, mają mieszkania, założyli rodziny i wiemy że kibicują budowie szkunera.

Za pomoc w realizacji zadania składamy serdeczne podziękowania dla Fundacji PKO BP.

 

Nie znamy daty końca budowy statku. Nie mamy na budowę statku pieniędzy. Misja nie zbiera funduszy na dokończenie jej. Realizowana jest dzięki dobrej woli sponsorów ofiarujących materiały i zaangażowaniu mieszkańców pensjonatu.  Muzyka Marka Dyjaka jest wspaniałym dopełnieniem filmu a Wam polecamy utwór Marka Dyjaka „Modlitwa”,

Przez sznur z ociosanych kamieni

przeniosłem zwykły worek ziemi,

I posadziłem kilka zwykłych drzew,

Teraz te drzewa w kamieniach,

są jak me ręce w kieszeniach,

Kieszenie palcom mają ulgę nieść.

 

I tylko Ty mnie słodki Boże

w opiece swojej zawsze miej

kilka serc otworzyłem być może

być może otworze jeszcze

…..

 
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij