Prowadzenie schroniska „Św. Łazarz” dla osób bezdomnych

W ramach umowy z Miastem Stołecznym Warszawą na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej w latach 2009-2012 Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej  prowadzi schronisko „Św. Łazarz” dla osób bezdomnych przy ul. Traktorzystów 26 w Warszawie. Zgodnie z zadaniem podopieczni KMPS mają zagwarantowane 3 posiłki dziennie, nocleg, usługi sanitarno-higieniczne, zapewnienie profesjonalnej i wszechstronnej opieki socjalnej, zakup odzieży, prowadzenie indywidualnego programu wychodzenia z bezdomności, prowadzenie dokumentacji potwierdzającej pracę socjalną z mieszkańcem a także pomoc w rozwiązywaniu problemów alkoholowych poprzez kierowanie do klubów abstynencji, na terapię zamkniętą, kontakt z psychologiem (wolontariuszem).

Sprawozdanie merytoryczne: Prowadzenie Pensjonatu 2009-2012

Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

 
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij