„Streetworker – człowiek zaufania”

Przedmiotem projektu jest praca socjalna w formie streetworkingu. Dwóch streetworkerów, w tym jeden z kwalifikacjami pracownika socjalnego, patroluje miejsca niemieszkalne oraz udziela informacji i niezbędnej pomocy osobom bezdomnym. Dociera do osób bezdomnych w środowisku (tzn. ogródki działkowe, pustostany, dworce kolejowe, altanki śmietnikowe, itp.) oraz udziela pomocy (m.in. pomoc rzeczowa, żywnościowa, praca socjalna) w miejscu, w którym przebywają.

Wyżej wymienione działania były realizowane w Pensjonacie Socjalnym „Św. Łazarz” prowadzonym przez Kamiliańską Misję Pomocy Społecznej oraz w miejscach niemieszkalnych na terenie Dzielnicy Ursus oraz Włoch i Ochoty w dniach od 1 lipca do 31 grudnia 2012 r. Rolą Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej była koordynacja działań streetworkerów a także partycypacja w kosztach zadania.

Sprawozdanie merytoryczne: Streetworker 2012
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij