Wzmacnianie systemu przeciwdziałania bezdomności na poziomie organizacyjnym (KMPS) oraz wojewódzkim (współpraca mazowieckich interesariuszy), lipiec – grudzień 2012

Projekt „Wzmacnianie systemu przeciwdziałania bezdomności na poziomie organizacyjnym (KMPS) oraz wojewódzkim (współpraca mazowieckich interesariuszy) wychodził z założenia, iż efektywny system przeciwdziałania każdemu problemowi społecznemu musi opierać się o rzetelną wiedzę, dobrą organizację i współpracę wszystkich instytucji, które mają wpływ na kształt tego problemu – tzw. interesariuszy. W ramach projektu stworzyliśmy fundamenty programu rzecznictwa KMPS opartego o filary wiedzy, współpracy i przejrzystości (badania, przekazywanie wniosków z naszej pracy, formułowanie stanowisk i postulatów dla polityki społecznej) oraz zapoczątkowaliśmy współpracę mazowieckich interesariuszy bezdomności i wykluczenia mieszkaniowego (Seminarium Interesariuszy oraz publikacja).

Sprawozdanie merytoryczne: Rzecznictwo 2012

Koordynatorka: Julia Wygnańska, julkiw@yahoo.com
Projekt był realizowany dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w konkursie Wojewody Mazowieckiego dla Organizacji Pozarządowych w 2012 roku.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij