Wzmacnianie systemu przeciwdziałania bezdomności na poziomie organizacyjnym (KMPS) oraz wojewódzkim (współpraca mazowieckich interesariuszy), lipiec – grudzień 2012

Projekt „Wzmacnianie systemu przeciwdziałania bezdomności na poziomie organizacyjnym (KMPS) oraz wojewódzkim (współpraca mazowieckich interesariuszy) wychodził z założenia, iż efektywny system przeciwdziałania każdemu problemowi społecznemu musi opierać się o rzetelną wiedzę, dobrą organizację i współpracę wszystkich instytucji, które mają wpływ na kształt tego problemu – tzw. interesariuszy. W ramach projektu stworzyliśmy fundamenty programu rzecznictwa KMPS opartego o filary wiedzy, współpracy i przejrzystości (badania, przekazywanie wniosków z naszej pracy, formułowanie stanowisk i postulatów dla polityki społecznej) oraz zapoczątkowaliśmy współpracę mazowieckich interesariuszy bezdomności i wykluczenia mieszkaniowego (Seminarium Interesariuszy oraz publikacja).

Sprawozdanie merytoryczne: Rzecznictwo 2012

Koordynatorka: Julia Wygnańska, julkiw@yahoo.com
Projekt był realizowany dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w konkursie Wojewody Mazowieckiego dla Organizacji Pozarządowych w 2012 roku.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij