Regulamin

Wysyłka i zwroty

Sprzedaż wysyłkowa realizowana jest na terenie Polski. Podane ceny są cenami brutto. Zamówienia złożone w dni robocze do godz. 13.00 realizowanie są w następnym dniu roboczym. Jeżeli nie jest to możliwe, wysyłana jest odpowiednia informacja na podany adres e-mail. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta realizowane są w kolejności ich złożenia w najbliższym dniu roboczym. Przesyłka wysyłana jest Pocztą Polską lub przez firmę kurierską. Przesyłkę należy sprawdzić (z zewnątrz) w obecności doręczyciela. Zwroty z tytułu reklamacji muszą być wcześniej uzgodnione ze sprzedawcą. Zamówienie realizujemy standardowo przesyłką pobraniową poczty polskiej. Gdy otrzymany towar posiada wady techniczne, jest uszkodzony lub wysłany został asortyment inny niż zamawiany, wymienimy go na nowy, a jeśli będzie to niemożliwe np. z powodu wyczerpania nakładu, zwrócimy pieniądze. Pragniemy zwrócić uwagę, by w przypadku zamawiania kilku egzemplarzy danego produktu aktualizować koszyk.

Poufność i bezpieczeństwo transakcji Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Powierzone nam dane osobowe są przechowywane przez Kamiliańska Misję Pomocy Społecznej jedynie w celu realizacji zamówienia. Nie będą one przekazywane i udostępniane osobom trzecim. Na podane adresy mogą zostać wysłane jedynie ważne informacje związane z działalnością Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej.

Korzystanie z Serwisu

Warunkiem dokonania zakupu w sklepie internetowym Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej jest zarejestrowanie się.

Kontakt

Sklepik Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej zaprasza w godz. 9-15 do biura:
PENSJONAT SOCJALNY „ŚW. ŁAZARZ”
UL. TRAKTORZYSTÓW 26
02-495 WARSZAWA
TEL. (22) 828 64 98
e-mail: soc@misja.com.pl
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij