Seminarium Mazowieckich Interesariuszy Bezdomności w KMPS

29 października 2015

Po raz VII odbyło się Seminarium w ramach projektu „Najpierw mieszkanie – rzecznictwo oparte o dowody” realizowanego przez Fundację Ius Medicinae w partnerstwie z Kamiliańską Misją Pomocy Społecznej oraz Armią Zbawienia z Islandii, dzięki dofinansowaniu z Programu Obywatele dla Demokracji ze środków EOG.
Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej po raz kolejny zorganizowała spotkanie interesariuszy bezdomności. W dniu 29 października 2015 w Pensjonacie Socjalnym „Św. Łazarz” spotkał się Zastępca Burmistrza Miasta Stołecznego Warszawa Ursus, przedstawiciele: Ośrodka Pomocy Społecznej Warszawa Ursus, Piaseczno, Warszawa Wola, Stowarzyszenia Pomocy i Interwencji Społecznej, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Warszawa Ursus, Stowarzyszenia Pomost Ośrodek Wsparcia, NZOZ Victy, Wspólnoty Chleb Życia, Markot Marywilska, Monar, Wspólnota Sant Edigio, Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża, Fundacji Ius Medicinae, Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, funkcjonariusze policji, straży miejskiej, przedstawiciele mediów, a także przedstawiciel Biura Pomocy i Projektów Społecznych.
Tematyka była poświęcona pomocy dla osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi doświadczających kryzysu bezdomności.
Wkrótce ukażą się publikacje oraz prezentacje, które były prezentowane na Semianrium dlatego zapraszamy na stronę projektu „Najpierw mieszkanie – rzecznictwo oparte o dowody” www.czynajpierwmieszkanie.pl oraz na stronę Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w spotkaniu.

Program w załączniku.

PROGRAM SEMINARIUM

IMAG0122 IMAG0077 IMAG0052 IMAG0069 IMAG0026
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij