Seminarium Mazowieckich Interesariuszy Bezdomności w KMPS

29 października 2015

Po raz VII odbyło się Seminarium w ramach projektu „Najpierw mieszkanie – rzecznictwo oparte o dowody” realizowanego przez Fundację Ius Medicinae w partnerstwie z Kamiliańską Misją Pomocy Społecznej oraz Armią Zbawienia z Islandii, dzięki dofinansowaniu z Programu Obywatele dla Demokracji ze środków EOG.
Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej po raz kolejny zorganizowała spotkanie interesariuszy bezdomności. W dniu 29 października 2015 w Pensjonacie Socjalnym „Św. Łazarz” spotkał się Zastępca Burmistrza Miasta Stołecznego Warszawa Ursus, przedstawiciele: Ośrodka Pomocy Społecznej Warszawa Ursus, Piaseczno, Warszawa Wola, Stowarzyszenia Pomocy i Interwencji Społecznej, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Warszawa Ursus, Stowarzyszenia Pomost Ośrodek Wsparcia, NZOZ Victy, Wspólnoty Chleb Życia, Markot Marywilska, Monar, Wspólnota Sant Edigio, Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża, Fundacji Ius Medicinae, Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, funkcjonariusze policji, straży miejskiej, przedstawiciele mediów, a także przedstawiciel Biura Pomocy i Projektów Społecznych.
Tematyka była poświęcona pomocy dla osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi doświadczających kryzysu bezdomności.
Wkrótce ukażą się publikacje oraz prezentacje, które były prezentowane na Semianrium dlatego zapraszamy na stronę projektu „Najpierw mieszkanie – rzecznictwo oparte o dowody” www.czynajpierwmieszkanie.pl oraz na stronę Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w spotkaniu.

Program w załączniku.

PROGRAM SEMINARIUM

IMAG0122 IMAG0077 IMAG0052 IMAG0069 IMAG0026
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij