Spółdzielnia „Piękne Miejsce” realizuje umowę z OPS Ursus

4 stycznia 2016

Nasza spółdzielnia socjalna „Piękne Miejsce” rozpoczęła realizację umowy podpisanej z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ursusie.
W ramach umowy, która została podpisana na okres jednego roku,  pracownicy naszej spółdzielni zapewniać będą serwis sprzątający w budynkach OPS Ursus oraz w podległych mu jednostkach organizacyjnych.
Podpisana umowa jest pierwszym praktycznym efektem realizacji zamówień publicznych z wykorzystaniem klauzuli społecznej. Mamy nadzieję, że również inne jednostki organizacyjne podległe Urzędowi Miasta Stołecznego Warszawy będą w swoich zamówieniach uwzględniały klauzule społeczne umożliwiające realizację tych zamówień przez przedsiębiorstwa ekonomii społecznej, co przy zachowaniu wysokiej jakości usług umożliwi aktywizację zawodową osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij