Spółdzielnia „Piękne Miejsce” realizuje umowę z OPS Ursus

4 stycznia 2016

Nasza spółdzielnia socjalna „Piękne Miejsce” rozpoczęła realizację umowy podpisanej z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ursusie.
W ramach umowy, która została podpisana na okres jednego roku,  pracownicy naszej spółdzielni zapewniać będą serwis sprzątający w budynkach OPS Ursus oraz w podległych mu jednostkach organizacyjnych.
Podpisana umowa jest pierwszym praktycznym efektem realizacji zamówień publicznych z wykorzystaniem klauzuli społecznej. Mamy nadzieję, że również inne jednostki organizacyjne podległe Urzędowi Miasta Stołecznego Warszawy będą w swoich zamówieniach uwzględniały klauzule społeczne umożliwiające realizację tych zamówień przez przedsiębiorstwa ekonomii społecznej, co przy zachowaniu wysokiej jakości usług umożliwi aktywizację zawodową osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij