Spółdzielnia socjalna „Piękne Miejsce”

31 lipca 2018

Jakie zlecenia przyjmuje Spółdzielnia Socjalna?

Spółdzielnia Socjalna „Piękne Miejsce” realizuje głównie zlecenia z zakresu prac porządkowych i remontowych. Zleceniodawcą mogą być zarówno osoby fizyczne jaki i firmy. W celu uzyskania szczegółowych informacji najlepiej skontaktować się z nami drogą mailową, pisząc na adres: logistyka@misja.com.pl

Czy można zlecić Spółdzielni drobne, jednorazowe prace?

Oczywiście. Nasza Spółdzielnia realizuje zarówno duże zlecenia od firm i instytucji jak i drobne zlecenia od osób fizycznych jak np.skoszenie trawnika, uporządkowanie posesji, opróżnienie pomieszczenia itp.

Czy można zatrudnić pracownika Spółdzielni i zapłacić mu bezpośrednio, bez podpisywania umowy?

Nie. Głównym celem działalności Spółdzielni Socjalnej jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej w powrocie na LEGALNY rynek pracy. Wszystkie prace wykonywane przez Spółdzielnię związane są z podpisaniem umowy z pracownikami.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij