Spółdzielnia socjalna „Piękne Miejsce”

31 lipca 2018

Jakie zlecenia przyjmuje Spółdzielnia Socjalna?

Spółdzielnia Socjalna „Piękne Miejsce” realizuje głównie zlecenia z zakresu prac porządkowych i remontowych. Zleceniodawcą mogą być zarówno osoby fizyczne jaki i firmy. W celu uzyskania szczegółowych informacji najlepiej skontaktować się z nami drogą mailową, pisząc na adres: logistyka@misja.com.pl

Czy można zlecić Spółdzielni drobne, jednorazowe prace?

Oczywiście. Nasza Spółdzielnia realizuje zarówno duże zlecenia od firm i instytucji jak i drobne zlecenia od osób fizycznych jak np.skoszenie trawnika, uporządkowanie posesji, opróżnienie pomieszczenia itp.

Czy można zatrudnić pracownika Spółdzielni i zapłacić mu bezpośrednio, bez podpisywania umowy?

Nie. Głównym celem działalności Spółdzielni Socjalnej jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej w powrocie na LEGALNY rynek pracy. Wszystkie prace wykonywane przez Spółdzielnię związane są z podpisaniem umowy z pracownikami.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij