Spółdzielnia socjalna „Piękne Miejsce”

27 listopada 2014

scan_Ulotka 1 scan_Ulotka 2

 

 

Spółdzielnia socjalna „Piękne Miejsce” została utworzona przez dwie organizacje – Kamiliańską Misję Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie „Azaliowa”.

Głównym celem spółdzielni jest stworzenie miejsc pracy dla podopiecznych obu organizacji, którzy w wyniku okoliczności życiowych wycofali się z życia społecznego. Działania spółdzielni, mają zapobiegać ich wykluczeniu społecznemu oraz poprzez pracę zwiększać samodzielność i aktywność życiową jak i zawodową. Pracownicy spółdzielni są dobierani do zleconych zadań zgodnie ze swoimi możliwościami i kwalifikacjami oraz objęci są stałą opieką specjalistów.

Powstanie spółdzielni możliwe było dzięki wsparciu Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (FISE). W ramach wsparcia otrzymaliśmy pomoc prawną, biznesową i materialną. To pozwoliło nam stworzyć niezbędne zasoby dla nowo powstającego podmiotu.

Czym jest spółdzielnia socjalna?
Spółdzielnia socjalna – forma prawna podmiotu łączącego cechy przedsiębiorstwa oraz organizacji pozarządowej. Nadrzędnym celem jest stworzenie warunków powrotu do uregulowanego życia społecznego i aktywności na rynku pracy. Spółdzielnia socjalna, jako rodzaj spółdzielni pracy, opiera się na zasadzie osobistego świadczenia pracy przez jej członków.

Oferta Spółdzielni:
Sprzątanie
Remonty
Tereny zielone

Korzyści dla Klienta:
Konkurencyjne ceny
Indywidualne podejście do potrzeb Klienta
Doświadczona kadra
Szeroki zakres usług

Skontaktuj się z nami:
www.pieknemiejsce.com.pl
biuro@pieknemiejsce.com.pl

ul. Traktorzystów 26
02-495 Warszawa

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij