Spółdzielnia Socjalna „Piękne Miejsce”

18 grudnia 2013

W dniu 14 listopada 2013 r w siedzibie Fundacji Inicjatyw Społeczno Ekonomicznych w Warszawie odbyło się spotkanie założycielskie Spółdzielni Socjalnej „Piękne Miejsce”. Spółdzielnia została utworzona przez dwie organizacje – Kamiliańską Misję Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie „Azaliowa”. KMPS na zebraniu reprezentowali Marcin Kulpiński i Dariusz Suszwedyk, zaś ze strony Stowarzyszenia „Azaliowa” pojawili się Przemysław Chojnacki i Dorota Konwicka. Zebranie było poświęcone wypełnieniu wymogów formalnych związanych z powołaniem spółdzielni – uchwalono statut, wybrano zarząd oraz przygotowano dokumenty niezbędne do rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Niecały miesiąc później 9 grudnia 2013 r. Spółdzielnia Socjalna „Piękne Miejsce” została wpisana do KRS. Oznacza to, że może zacząć podejmować działania i realizować zadania statutowe. Głównym celem spółdzielni jest stworzenie miejsc pracy dla podopiecznych obu organizacji założycielskich. Oferta obejmuje prace porządkowe i remontowe oraz konserwację terenów zielonych.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij