Spotkanie z Człowiekiem…

10 marca 2017

Dnia 06.03.2017 roku zawitał do Naszego Domu…do Kamiliańskiej Misji im.Św, Łazarza- Romuald Kłos, aktor, odtwórca roli rzymskiego żołnierza w filmie Mela Gibsona pt. „Pasja”. Opowiadał o Swoim życiu…o wzlotach i upadkach, o porażkach i sukcesach…o tym jak poprzez działanie boskie doszedł do tego, że jest teraz człowiekiem wielkiej wiary…w ludzi, którzy są narzędziami w rękach Stwórcy. Było to Jego szczere i prawdziwe świadectwo…świadectwo które doprowadziło uczestników do refleksji,przemyśleń i dyskusji. Świadectwa takich ludzi są namacalnymi dowodami na to, że w Swoim życiu można coś zmienić…że, aby poznać historię życia bezdomnego lub ubogiego trzeba założyć Jego „buty” i przejść choć cząstkę Jego drogi…bo to każdego indywidualna droga…a świadectwo mówione na „głos”…jest wielką odwagą i certyfikatem przeżytego życia. Przy okazji Dnia 19.03.2017 roku odbędzie się uroczystość w Kościele Matki Bożej Jerozolimskiej w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej w związku z Dniem bezdomnego i ubogiego..tam także opowie o Swoim życiu Romuald Kłos.
Zapraszamy

Tomasz Laskowski
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij