Święta w Misji

25 grudnia 2014

Coroczna kolacja wigilijna organizowana w Pensjonacie Socjalnym „Św. Łazarza” przygotowana dla mieszkańców placówki ale także dla byłych podopiecznych Misji oraz osób które samotnie spędzają święta przebiegła w sympatycznej atmosferze, przepełniona była miłością i wzajemną wdzięcznością. Składamy wielkie podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do przygotowania tak uroczystej kolacji wigilijnej. Dziękujemy wszystkim którzy wsparli nas dzięki czemu na naszych stołach nie brakuje jedzenia dla nikogo.
W pierwszy dzień świąt Msze Świętą w Pensjonacie odprawił O. Hubert Bieniek . W kazaniu przekazał nam światło płynące ze słowa Bożego, pokrzepił nasze serca dając siłę na codzienne zmagania i poszukiwanie mądrości nawet w trudnych doświadczeniach. Krocząc ciemnymi korytarzami znajdziemy jasność słuchając słowa Bożego i pamiętając że jesteśmy Jego dziećmi i ma On nas zawsze w opiece.
Bóg zapłać za dobre słowo.

DSC_0278

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij