Upadłość konsumencka

30 listopada 2016

upadlosc-konsumencka-www

Jeden z naszych podopiecznych ogłosił upadłość konsumencką!

Jesteśmy szczęśliwi że udało się tego dokonać ponieważ nie widzieliśmy dla niego żadnego rozwiązania w wyrwaniu się z spirali zadłużeń. Sprzedawanie zadłużeń przez banki firmom windykacyjnym, wysokie odsetki, stanowczo za wysokie opłaty komornicze za prowadzenie spraw doprowadzają dłużników do sytuacji bez wyjścia. O ile dłużnik ma jakiekolwiek dochody, dług jest u pierwotnego wierzyciela sprawy da się jakoś poukładać, podpisać ugody, umówić się na dogodne raty. Często jednak przy kilku różnych zadłużeniach, wszystkich dodatkowych kosztach i odsetkach czasami ręce opadają. Nie ma innej opcji jak ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Dłużnik traci swój majątek jednak otrzymuje czystą kartę. Może legalnie pracować i nie bać się zajęć komorniczych. Długi alimentacyjne, oraz grzywny nie podlegają upadłości.

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem znajdującym się na stronie Ministerstwa:

https://ms.gov.pl/pl/informacje/news,6792,upadlosc-konsumencka–poradnik.html#prettyPhoto
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij