Warszawski KIK pomaga pomagać – dziękujemy!

13 stycznia 2014

Warszawski Klub Inteligencji Katolickiej pochylił się nad sytuacją ludzi mieszkających na ulicach stolicy zbierając podczas klubowego opłatka 12 stycznia 2014 czapki, szaliki, rękawiczki i inne ciepłe ubrania, które przekazał KMPS oraz D.O.M. Fundacji Dzieło Odbudowy Miłości. Akcję zorganizowała Grupa Ryolici z Sekcji Rodzin KIK. Uroczystość odbywała się w Domu Arcybiskupów Warszawskich. Rzeczy są już w naszym magazynie i będą sukcesywnie przekazywane ludziom mieszkającym w pustostanach, na ulicach, w parkach i na klatkach. W tej chwili jesteśmy w kontakcie  z osobami przebywającymi w około 50 miejscach niemieszkalnych na terenie Ursusa, Włoch i Ochoty. Regularnie odwiedza ich nasza streetworkerka.

Więcej o Klubie Inteligencji Katolickiej: www.kik.waw.pl

Dziękujemy społeczności KIK i Ryolitom za pomysł, realizację i przekazane rzeczy.

Już w magazynie Pensjonatu Socjalnego Św. Łazarz:
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij