Wizyta streetworkerek z Radomia

3 grudnia 2013

Streetworkerka KMPS gościła dwie streetworkerki z Radomia pracujące w miejscowej Caritas. Przyjechały na zaproszenie Koordynatorki Rzecznictwa złożone podczas wizyty w Radomiu połączonej z prezentacją dla lokalnych interesariuszy i spotkaniami w placówkach. Streetworkerki wspólnie patrolowały miejsca niemieszkalne na terenie Ursusa, Włoch i Ochoty, obejrzały dokumenty oraz bazę danych KMPS opartą o standard biwm i zapoznały się z jej podstawowymi funkcjonalnościami. Omówione zostały metody pracy streetworkera Misji.

Spotkanie odbyło się 29 listopada 2013 roku. Zapraszamy ponownie!
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij