„Z nieba wysokiego Bóg zstąpił na ziemię”

23 grudnia 2014

obrazekZa kilka dni skończy się okres Adwentu i wszyscy zasiądziemy do wigilijnego stołu, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie najlepsze życzenia z okazji narodzenia się Boga w ludzkim ciele. Z nieba wysokiego Bóg zstąpi na ziemię, aby dokonać naszego zbawienia i otworzyć nam niebo. Jezus Chrystus, jako Bóg Człowiek narodzi się w ubogiej betlejemskiej stajence przynosząc wszystkim ludziom nadzieję życia wiecznego w niebie. Oprócz tej nadziei przynosi pokój ludziom dobrej woli. Każdy człowiek oprócz miłości najbardziej pragnie pokoju serca, którego owocem jest szczęście!

 

Drodzy Przyjaciele, Drodzy nasi Dobroczyńcy! Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia składamy Wam najserdeczniejsze życzenia. Życzymy przede wszystkim dobrego zdrowia, obfitego błogosławieństwa Bożego na każdy dzień Nowego Roku oraz prawdziwego pokoju serca, który przynosi nam Nowonarodzony Jezus Chrystus, gdy Aniołowie śpiewają „Chwała Bogu na wysokości a na ziemi pokój ludziom dobrej woli”. Niech te nasze życzenia spełniają się codziennie w Waszych sercach oraz
w Waszych Rodzinach.

 

Pracownicy wraz z podopiecznymi Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij