Zapraszamy na VI Seminarium Mazowieckich Interesariuszy Bezdomności

31 marca 2015

„Zagrożenie bezdomnością, wykluczenie mieszkaniowe, bezdomność chroniczna-

szukamy mianowników wspólnych, czy różnych rozwiązań?”

 
Spotykamy się 21 kwietnia o godzinie 11.00 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Helenowska 3A Pruszków.

Będzie to już szóste spotkanie mazowieckich interesariuszy. Ideą seminariów zainicjowanych przez KMPS w grudniu 2012 roku jest dzielenie się wiedzą na temat wspierania ludzi doświadczających bezdomności. Spotykamy się  w grupie osób, które w swoich rękach posiadają część klucza do rozwiązania problemu – interesariuszy. Są nimi mieszkańcy, ludzie w kryzysie bezdomności, pracownicy samorządu lokalnego, organizacji pozarządowych, pracownicy socjalni, pracownicy służby zdrowia, administratorzy i zarządcy lokali, strażnicy miejscy, policja, komornicy i inni.

Prelegenci to doświadczeni praktycy i teoretycy. Postarają się opowiedzieć Państwu o swojej codziennej pracy, osiągnięciach oraz wyzwaniach. Wiedza będzie punktem wyjścia do dyskusji nad nowymi rozwiązaniami skrojonymi na miarę naszych lokalnych społeczności.

 

SMIB Pruszków – zaproszenie

SMIB Pruszków – program

 
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij