Zapraszamy na VI Seminarium Mazowieckich Interesariuszy Bezdomności

31 marca 2015

„Zagrożenie bezdomnością, wykluczenie mieszkaniowe, bezdomność chroniczna-

szukamy mianowników wspólnych, czy różnych rozwiązań?”

 
Spotykamy się 21 kwietnia o godzinie 11.00 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Helenowska 3A Pruszków.

Będzie to już szóste spotkanie mazowieckich interesariuszy. Ideą seminariów zainicjowanych przez KMPS w grudniu 2012 roku jest dzielenie się wiedzą na temat wspierania ludzi doświadczających bezdomności. Spotykamy się  w grupie osób, które w swoich rękach posiadają część klucza do rozwiązania problemu – interesariuszy. Są nimi mieszkańcy, ludzie w kryzysie bezdomności, pracownicy samorządu lokalnego, organizacji pozarządowych, pracownicy socjalni, pracownicy służby zdrowia, administratorzy i zarządcy lokali, strażnicy miejscy, policja, komornicy i inni.

Prelegenci to doświadczeni praktycy i teoretycy. Postarają się opowiedzieć Państwu o swojej codziennej pracy, osiągnięciach oraz wyzwaniach. Wiedza będzie punktem wyjścia do dyskusji nad nowymi rozwiązaniami skrojonymi na miarę naszych lokalnych społeczności.

 

SMIB Pruszków – zaproszenie

SMIB Pruszków – program

 
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij