Zbiórka środków higieny osobistej

16 kwietnia 2018

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej prowadzi całoroczną zbiórkę środków higienicznych dla swoich podopiecznych. W okresie zimowym apelowaliśmy o pomoc w postaci przekazywania odzieży zimowej, czapek , szalików i rękawiczki. Odpowiedź na nasz apel była ogromna. Udało nam się zebrać mnóstwo rzeczy i pomóc wielu osobom w kryzysie bezdomności. Jak co roku w okresie największych mrozów dokładaliśmy około 40-50 materacy aby nikt w najbardziej mroźne noce nie musiał pozostać na ulicy. Stan osobowy powoli się zmniejsza, w tej chwili mamy 97 osób w schronisku. Nasze potrzeby są jednak nadal bardzo duże. Tym razem prosimy Was o wsparcie w zbieraniu dla naszych mieszkańców środków higieny osobistej. Poniżej zamieszczamy listę rzeczy na których najbardziej nam na co dzień brakuje:

  • mydła i szampony
  • pasty i szczoteczki do zębów
  • maszynki i pianki / kremy do golenia
  • małe nożyczki/obcinacze do paznokci
  • antyperspiranty / dezodoranty
  • ręczniki
  • obuwie letnie – sandały, adidasy, klapki
  • bielizna – skarpety, slipy

Dziękujemy za każdą nawet najmniejszą okazaną pomoc.

 
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij