Doroczna konferencja FEANTSA „Inwestujmy w młodych” – zapis w języku polskim

30 października 2013

Doroczna konferencja FEANTSA organizacji pozrządowych pracujących z ludźmi dotkniętymi bezdomnością i wykluczeniem mieszkaniowym w 2013 roku poświęcona była bezdomności młodzieży. Statystyki wskazują na gwałtowny wzrost bezdomności w tej grupie wiekowej. Zaniedbania dopuszczone obecnie przełożą się na przyszłość – wychowamy kolejną kohortę ludzi bez dachu nad głową, stałych użytkowników placówek „dla bezdomnych”, którym bardzo trudno będzie pomóc. Można to zrobić teraz i trzeba to traktować jako inwestycję a nie społeczny koszt – takie wnioski płyną z konferencji.

Niestety jak zwykle brało w niej udział tylko kilkoro interesariuszy z Polski. Szkoda, ponieważ jest to unikalna okazja do wzbogacenia wiedzy ale przede wszystkim nawiązania ciekawych kontkatów międzynarodowych. Tej ostatniej straty nie da się nadrobić, ale zapraszamy do zapoznania się z zapisem prezentacji wygłaszanych podczas konferencji. Staraliśmy się zanotować jaknajwięcej aby zainteresowani nieobecni też mogli skorzystać. Warto czytając zapis korzystać ze slajdów do prezentacji, które wkrótce znajdą się na stronie FEANTSA poświęconej temu wydarzeniu.

Zapis konferencji w języku polskim przygotowany przez KMPS: Praga konferencja zapis

Konferencyjne prezentacje w oryginale

 

 
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij