Piknik w Misji :)

24 września 2013

W niedzielę 22 września 2013 r. już po raz drugi w piknikowej atmosferze odbyło się spotkanie pracowników KMPS ich rodzin oraz przyjaciół Misji a także osób, które wspieramy.

Dom, to nie tylko cztery ściany, ale także rodzina, która go tworzy. Kryzys bezdomności to nie tylko brak dachu nad głową, ale często samotność i uczucie opuszczenia przez najbliższych. W trakcie rozmów na wspomnienie rodziny nie jednej osobie łza spłynęła po policzku. Rodzi się pytanie dla kogo żyć, jak znaleźć siłę w sobie do zmiany, skoro już nikt nie wierzy w człowieka. Panowie jesteśmy z Wami i dla Was. Jest nam miło że mogliśmy spędzić wspólnie czas. Dziękujemy kucharzom oraz muzykom, osobom najbardziej zaangażowanym w pomoc w przygotowaniach do spotkania. Wspaniałą niespodziankę sprawiliście nam piosenką o Misji.

W niedzielę zaświeciło dla nas słońce i oby każdego dnia każdy z nas znalazł choć jeden promyk słońca dla siebie.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij