Piknik w Misji :)

24 września 2013

W niedzielę 22 września 2013 r. już po raz drugi w piknikowej atmosferze odbyło się spotkanie pracowników KMPS ich rodzin oraz przyjaciół Misji a także osób, które wspieramy.

Dom, to nie tylko cztery ściany, ale także rodzina, która go tworzy. Kryzys bezdomności to nie tylko brak dachu nad głową, ale często samotność i uczucie opuszczenia przez najbliższych. W trakcie rozmów na wspomnienie rodziny nie jednej osobie łza spłynęła po policzku. Rodzi się pytanie dla kogo żyć, jak znaleźć siłę w sobie do zmiany, skoro już nikt nie wierzy w człowieka. Panowie jesteśmy z Wami i dla Was. Jest nam miło że mogliśmy spędzić wspólnie czas. Dziękujemy kucharzom oraz muzykom, osobom najbardziej zaangażowanym w pomoc w przygotowaniach do spotkania. Wspaniałą niespodziankę sprawiliście nam piosenką o Misji.

W niedzielę zaświeciło dla nas słońce i oby każdego dnia każdy z nas znalazł choć jeden promyk słońca dla siebie.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij