Dzień Pracownika Socjalnego

2 listopada 2012

Daj Boże, abym mógł umierać z rękami zniszczonymi przez miłosierdzie. — Św. Kamil.
W dniu 21 listopada obchodzimy dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji życzymy Pracownikom socjalnym wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za codzienną troskę i pochylanie się nad biedą i nieszczęściem ludzi zepchniętych przez życie na jego margines. Przyjmijcie proszę życzenia podtrzymywania niezachwianej pewności, iż przyjacielska i wyciągnięta w stronę ubogiego i cierpiącego człowieka dłoń jest zawsze świadectwem mądrości i miłości. Niech nigdy niezabranie Wam sił i motywacji do pełnienia niezwykle szlachetnej służby.

Z wyrazami uznania
Dyrektor Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Adriana Porowska
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij