Praca na cele społeczne w świetle zmian legislacyjnych

28 października 2015

W dniu 28.10.2015r. odbyła się konferencja pt. „Znaczenie samorządu lokalnego w readaptacji społecznej skazanych w zakresie organizacji prac na cele społeczne w świetle zmian legislacyjnych” objęta Honorowym Patronatem Ministra Sprawiedliwości oraz Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, w której uczestniczyli także pracownicy Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej. Konferencja miała na celu zapoznanie się ideą pomocy skazanym poprzez zorganizowanie prac na cele społeczne w różnych placówkach m.in. przedszkolach, bibliotekach, szkołach, organizacjach pozarządowych itp.
W Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej co roku prace społecznie użyteczne odbywa około 20 osób. Według Nas jest to skuteczna forma odbywania kary, zdobywania nowych umiejętności oraz uspołeczniania osób skazanych, do którego można dążyć tylko w warunkach poza Zakładem Karnym.
Dziękujemy za zaproszenie na konferencję oraz możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami z dotychczasowej pracy z osobami skierowanymi przez kuratorów do prac społecznie użytecznych w Pensjonacie Socjalnym „Św. Łazarz”.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij