Kontynuacja przygotowań do ESODU 2014 – piąte spotkanie

25 czerwca 2014

Przygotowania do wyjazdu na Europejskie Spotkania Osób Doświadczających Ubóstwa powoli wchodzą w fazę finalną. Z grona uczestników dotychczasowych spotkań wyłonione zostało dziesięć osób z których pięć stanowić będzie polską delegację do Brukseli.

Grupa ta została podzielona na zespoły robocze, które zajmują się opracowaniem oficjalnego stanowiska polskiej delegacji i przygotowaniem do dyskusji na tematy będące przedmiotem rozmów podczas ESODU.

W ramach poszerzenia formuły przygotowań, jedna z grup roboczych wzięła udział w debacie Jana Nowaka-Jeziorańskiego organizowanej przez Rzecznika Praw Obywatelskich, która odbyła się 12 czerwca i poświęcona była walce z nienawiścią. Przedstawiciele naszej grupy mieli więc pierwszą możliwość aktywnego uczestniczenia w otwartej debacie poza dotychczasowymi wewnętrznymi spotkaniami.

Ponadto, 18 czerwca Kamiliańską Misję Pomocy Społecznej odwiedziła grupa dziennikarzy oraz pracownik biura Rzecznika Praw Obywatelskich z Albanii. Poza rozmowami dotyczącymi przeciwdziałaniu bezdomności, spotkanie dało okazję koordynatorowi polskiej delegacji do przedstawienia gościom formuły, założeń i celów Europejskich Spotkań Osób Doświadczających Ubóstwa.
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij