PIKNIK 2017

29 maja 2017

W tym roku już po raz szósty udało nam się zorganizować Kamiliański Piknik Rodzinny.

W niedziele 14 maja jak co roku mieliśmy okazję zintegrować się z podopieczni oraz naszymi i ich rodzinami i przyjaciółmi. Wspólnie spędziliśmy wspaniale czas. Przybyło wielu zaproszonych gości, przyjaciół i dobroczyńców Misji.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na obecność służb, tj. Straży Miejskiej, Policji i Straży Pożarnej. Radiowozy i wóz strażacki stanowiły ogromną atrakcję dla wszystkich uczestników wydarzenia.

W trakcie Pikniku odbywał się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Ojca Bogusława Palecznego, zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale i puchary oraz drobne upominki. Rywalizacja była bardzo zacięta, a o udział w finale rywalizowało wiele osób. Podczas spotkania odbył się także mecz piłki nożnej „Piłkarzyki XXL”w którym w dwóch drużynach udział brali zarówno podopieczni jak i pracownicy KMPS. Mecz zakończył się wynikiem 6:6. Po meczu zorganizowaliśmy kalambury, zabawa tak nas wkręciła że przez kilka godzin wszyscy razem zgadywaliśmy hasła.

Składamy serdeczne podziękowania dla zespołu Lester Kidson oraz dla Pana Lecha Zakrzewskiego za profesjonalną oprawę muzyczną.

Ten dzień jest dla nas zawsze wyjątkowy. Cieszymy się, że możemy poznawać się nawzajem w takich miłych okolicznościach, a nie tylko podczas indywidualnych rozmów w biurze. Nie pozostaje dla nas obojętnym fakt że wielu z zaproszonych gości to pracownicy służb i instytucji które na co dzień pomagają naszym podopiecznym, miło jest widzieć jak w swoim wolnym czasie razem z rodzinami przychodzą do nas i świetnie się bawią.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Fot. Karolina Komuńska
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij