INTERWENCYJNA POMOC ZIMOWA

13 stycznia 2017

Aktualnie w Pensjonacie Socjalnym „Św. Łazarza” przebywa 129 osób. Nasza placówka przeznaczona jest dla 80 osób więc tak duża liczba osób ponad stan to dla nas nie lada wyzwanie. Potrzebujemy męskich ubrań, butów, ciepłych swetrów, kurtek, rękawiczek czapek. Chętnie nawiążemy współprace z piekarnią, sklepem warzywnym w niedalekiej okolicy Ursusa. Przyjmiemy materace, kołdry, koce, środki higieniczne zarówno do kosmetyki ciała jak też sprzątania pomieszczeń. Niestety przez duże obciążenie nasz piec odmawia współpracy przydałaby nam się pomocna firma usuwająca usterki i pieniądze na naprawę i części do pieca. Ciężko nam na bieżąco wstawiać informacje o naszych interwencyjnych działaniach. Pracujemy w trybie awaryjnym schronisku, jesteśmy z chorymi w szpitalu, jeździmy w miejsca niemieszkalne i przywozimy osoby potrzebujące noclegu.

Jeśli szukają Państwo bieżącej informacji zapraszamy na nasza stronę Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej https://www.facebook.com/KamilianskaMisjaPomocySpolecznej/ lub stronę Dyrektora Adriany Porowskiej https://www.facebook.com/porowskaadriana.

 
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij