Warszawska Rada Opiekuńcza – nowe Prezydium

5 grudnia 2013

Zakończyła się kolejna kadencja Prezydium Warszawskiej Rady Opiekuńczej – Komisji Dialogu Społecznego ds. Bezdomności. Dyrektor KMPS Adriana Porowska pełniąca od  dwóch lat rolę Przewodniczącej Rady nie kandydowała tym razem na to stanowisko. Nowym przewodniczącym został Robert Starzyński reprezentujący Stowarzyszenie MONAR. Wice przewodniczącymi zostali wybrani Andrzej Czarnocki reprezentujący Caritas AW oraz Adriana Porowska. W dalszym ciągu pełnienia pracochłonnej i ważnej funkcji sekretarza podjęła się Olga Sztejter ze Stowarzyszenia Pomocy i Interwencji Społecznej.

Rada wyraziła podziękowanie ustępującemu Prezydium. Ze swojej strony KMPS życzy nowemu Prezydium – czyli również sobie – owocnej pracy w nadchodzącym roku, który będzie obfitował w ważne wydarzenia związane min. z planami m.st. Warszawa dotyczącymi zmian w systemie organizowania usług dla ludzi bezdmnych w mieście. Pierwszym krokiem będzie zaopiniowanie propozycji badaczy powstającej na zamówienie warszawskiego samorządu.

Więcej informacji o KDSB na stronach m.st. Warszawa
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij