Wielkanoc w Pensjonacie !!

20 października 2012

 Jak co roku mieszkańcy Pensjonatu „Św. Łazarz” bardzo uroczyście uczcili Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Tegoroczne Święta były wyjątkowe. Wszystkie uroczystości odbyły się w drugim- obecnie jeszcze pustym budynku, który przeznaczony jest na Szpitalkę dla osób bezdomnych.

 

 

Mieszkańcy włożyli bardzo dużo pracy w przygotowania obchodów Świąt. Rozpoczęli je od udziału w Rekolekcjach Wielkopostnych, poświęceniu palm w Niedzielę Palmową,  a skończywszy na wspólnym podzieleniu się jajkiem i złożeniu sobie życzeń. Przy wspólnym stole nie zabrakło miejsca dla nikogo. Razem zasiedli obecni i byli mieszkańcy, Ojcowie Kamilianie- o. Hubert Bieniek, o. Włodzimierz Mazur wraz z klerykiem , obecna była również Pani Adriana Porowska wraz z rodziną. Każdy szczegół dopięty został na ostatni guzik. Święta przebiegły w bajecznej atmosferze, pięknie udekorowane stoły z białymi obrusami, bukietami żonkili i bazi, odświętnie ubrani mieszkańcy, apetyczne potrawy.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij