II Seminarium Interesariuszy Bezdomności

3 października 2013

W siedzibie Stowarzyszenia Antidotum w Domu Terapii i Readaptacji Społecznej odbyło się Drugie Seminarium Interesariuszy Bezdomności. Lokalni interesariusze przyglądali się z bliska działalności stowarzyszenia, wysłuchali prezentacji gości oraz dyskutowali o wyzwaniach i możliwościach pogłębienia współpracy. W gronie uczestników znaleźli się mieszkańcy Domu, burmistrzowie okolicznych gmin, przedstawiciele Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz pracownicy ośrodków pomocy społecznej i sąsiedzkich instytucji. Przedstawiciele Misji uczestniczyli w seminarium w ramach konsekwentnej realizacji Strategii Rzecznictwa opartej o filary wiedzy, współpracy i przejrzystości. Spotkanie przesycone było ideą partycypacji, wzajemnego szacunku oraz uznania dla pracy Stowarzyszenia. Są to podstawy, na których z radością kontynuujemy budowę nieformalnej sieci mazowieckich interesariuszy bezdomności. Wkrótce dostępna będzie publikacja podsumowująca wydarzenie.

Trzecie Seminarium Interesariuszy odbędzie się w Płocku 27 listopada 2013 roku i będzie poświęcone prewencji. Zapraszamy w imieniu organizatorów: Płockiego Koła Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Seminarium zostało zorganizowane w ramach zadania publicznego „Upowszechnienie instrumentów wsparcia procesu wychodzenia z bezdomności w środowisku wiejskim”, ze środków Wojewody Mazowieckiego w ramach programu „Pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób”.

Publikacja z Pierwszego Seminarium Mazowieckich Interesariuszy Bezdomności
Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Ul. Poniatowskiego 14, 05-092 Łomianki-Buraków

X ODDZ. PKO BP S.A. WARSZAWA

NR. KONTA 25 1020 1013 0000 0702 0003 2474

kod (BIC) SWIFT dla przelewów zagranicznych: BPKOPLPW

Wpłaty darowizn rozliczane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 
Darowizna na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej
Kwota: PLN

Wpłacając ofiarę pieniężną na konto Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania jako darowiznę na działalność charytatywno – opiekuńczą, dokonaną stosownie do postanowień artykułu 55 ustęp 7 ustawy z 17 maja 1989r., o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U.89.29.154 z późn. zm.).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij